Dřevěné bungalovy do milionu

Bungalovy na klíč do 1 milionu Kč

Bungalov je lehká obytná stavba zpravidla pravidelného půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni.

Tolik k definicím. Když se řekne bungalov, pro mnohé jde o příliš obecný pojem. Je to prakticky každý dům, který má pouze jedno patro, což je takové základní pravidlo bungalovů. Většinou se jedná o kvalitní dřevostavby, ale nemusí to tak být.

Pro mnohé z vás znamená pojem bungalov pohodlí, volnost, žádné schody, bezbariérový provoz, komfort nebo romantika dovolenkových zážitků. A možná právě proto jsou tolik, už i v Česku, oblíbené.

Ale zapomněli jsme na hlavní položku a tou je cena.

Také čtete:  Levné domy do milionu: Dnes máte tu možnost

Mám 1 milion korun a chci si postavit bungalov

Jde o to, že záleží, co hledáte. S cenou bungalovu na klíč do 1 milionu Kč nemůžete očekávat moderní vilu. S touto cenou si představte dům s okolo 20 až většinou 50 m2 plochy. Většinou se jedná o domky obdélníkového tvaru. A může jít o dřevo, případně nějaký modulový dům.

Jde o domy, které se vejdou prakticky kdekoli a záleží jen na prodejci, kam až bude ochotný vám stavbu doručit.

Typický bungalov. Až na ten komín…

DŮLEŽITÉ INFO, KDY NENÍ NUTNÉ STAVEBNÍ POVOLENÍ: Stavba do 25 m2 zastavěné plochy a do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepená nejvýše do hloubky 3 m na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, která souvisí nebo podmiňuje bydlení nebo rodinnou rekreaci, je umisťována v odstupové vzdálenosti od společných hranic pozemků nejméně 2 m, plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50 % z celkové plochy pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *