Bydlení v přírodě k pronájmu

Chcete jen na pár dní zažít bydlet v přírodě? A co teprve kdybyste k tomu přidali pojmy jako je romantika a wellness? Níže najdete vytipovaná perfektní místa k odpočinku, a to jak od lidí, které jsme vytipovali a oslovili na internetu, tak i od našeho důvěryhodného partnera Zážitky.cz, kde najdete spoustu dalších možností, kam vyrazit. Pojďme na to!

V korunách stromů…

Tohle stavení v korunách stromů totiž poskytuje veškerý komfort a přitom respektuje přírodu a zároveň dává velkorysý prostor pro odpočinek. Kolem vás navíc bude jen zeleň, klid a skvostný výhled na Ještěd, který můžete pozorovat dalekohledem přímo z terasy.

Více na zazitky.cz/zazitkove-pobyty

Moderní chata nad údolím

Objevte místo, kde hlavním heslem je nechat čas plynout. Místo, kde zažijete kontakt s přírodou. Začněte ráno tím, že si nenařídíte budíček jak jste zvyklí… Chata je umístěna na kouzelném místě ve svahu, vysoko nad údolím, nedaleko soutoku Sázavy s Vltavou.

Více na https://chatadavle.webnode.cz/

Maringotka v údolí s krásným interiérem

Rádi přivítáme cestovatele, kteří si u nás užijí romantiku s partnerem, nebo si jen tak vyrazí s kamarády či dětmi. Zatopíte si v krbu, a kouzelná atmosféra se snoubí s neopakovatelným zážitkem nad sklenkou lahodného vína.

Více na https://www.facebook.com/maringotkavudoli/

Skyhome – Bydlení v bublině na oploceném pozemku

Skyhome je průhledný jednopokojový Bubble Hotel s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě na soukromé zahradě.. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude. 

Pro slevu při objednávce vepište promokód „bydlení2022“ Více na https://www.skyhomes.cz/

Cesta z města v Brdě

Ahoj lidi, naše maringotka s přístavbou (luxusní bejvák 36m2) je Vám k dispozici pro odpočinek a načerpání sil v přírodě, mezi zvířaty, na permakulturní zahradě, nad rybníkem, pod lesem… Stačí se ozvat a domluvit. Pobyt u nás si také můžete (třeba částečně) odpracovat (např. sbírání a sušení bylin, sběr a zavařování plodů, hrabání, pletí, setí, sázení, mulčování, dělání dřeva, péče o zvířata… co bude zrovna možné a bude se vám do toho chtít.)

Více na Cesta z města

Chata na samotě

Nabízíme chatu na samotě v lese, kde se ozývá zpěv ptáků a bučení stáda krav, jsou-li poblíž. Pozemek je ve svahu, okolo les a pastviny, chata bez elektřiny a vody, topení a vaření možné na kamnech uvnitř. Základní vybavení v chatce. K místu nelze dojet autem, parkuje se cca 1km od objektu v obci Hazlov, případně u hradu obce Ostroh, či u nás u domu.

Více na BezKempu.cz

Mobilní dům: Otava, Malý Háj, Vlčice, Palouk

S výhledem na celé Jeseníky, vyhřátou saunou a tím kdo je tvému srdci nejdražší. Nech se vtáhnout do příběhu hideandseek na unikátních místech!

Více na https://hideandseek.cz/cz/pronajem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *