Bydlení ze starého sila. I tohle je možné…

Jedná se sice o jakousi eko-vesničku v Americe (ano, je to země, kde je alternativní bydlení populární už delší dobu), ale, to, co vidíme tam, lze jednoduše aplikovat i do českého území:-)

Místní eko-vesnička se nazývá „Tree Farm“, a jde o domov několika půvabných obydlí, včetně útulné chaloupky postavené ze starého sila. Její rustikální exteriér, který zahrnuje kamennou cestu a zastřešený vchod, vás jistě učiní cítit jako doma. Když vstoupíte na verandu, uvítá vás velká vítající cedule, která nastolí atmosféru uvolněného pobytu.

Uvnitř útulné chaloupky najdete světlou a vzdušnou obývací místnost s excentrickými barevnými akcenty a stylem. Rustikální znovupoužitelné dřevo v celém prostoru dává místnosti teplý a příjemný pocit, zatímco kulatý uspořádání jí dodává jedinečný vzhled efektivního bytu. Z obývací místnosti máte snadný přístup k připojené ložnici a koupelně.

Také čtete:  Jak postavit bydlení do milionu? a jde to vůbec?

Jednou ze zajímavých vlastností obývacího pokoje jsou znovupoužitelné dřevěné desky a trámy na stropě. Tento rustikální prvek je doplněný krásným lustrem uprostřed místnosti. Umělá svíčka dává prostoru teplý a příjemnou atmosféru, ideální pro relaxaci po náročném dni.

Na video tohoto „domku“ se můžete podívat na youtube zde.

Navzdory své malé velikosti je kuchyně zároveň útulná a efektivní. Rustikální nižší police a pracovní plocha dodávají dotek šarmu, zatímco vintage vzhled poloviční ledničky a dřez s odděleným nadstropním osvětlením nabízejí všechny vymoženosti, které potřebujete.

Retro styl 3v1 snídaňová stanice je pěkný dotek, který poskytuje vše, co potřebujete pro rychlou a snadnou snídani.

Také čtete:  Superadobe bydlení: O co jde?

Až přijde čas jít spát, budete milovat útulnou spálň s jejími barnboardovými bočními stěnami a čtyřpórovou postelí. Rustikální rezavé pozinkované boční stěny na stropě přidávají šarm, vytvářejíc teplou a příjemnou atmosféru.

Koupelna je stejně půvabná jako zbytek chaloupky. Navzdory své malé velikosti je koupelna překvapivě prostorná, což usnadňuje přípravu na den před vámi.

Ekovesnička a sportovní využití

V celém Tree Farmu je k dispozici také bazén s lehátky, který je ideální pro osvěžení v horkých dnech. Pokud se vám zachce hrát si, můžete si zahrát několik her, jako je ping-pong nebo kulečník. Pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočívat, jsou k dispozici hamaky, ideální pro zavěšení a užívání si klidného okolí.

Také čtete:  Napadlo by vás bydlet v bunkru? Stát je nabízí v aukci

V této ekovesnici najdete vše, co potřebujete pro klidný a odpočinkový pobyt uprostřed přírody. Je to ideální místo pro rodinné výlety nebo pro strávení času s přáteli, a nabízí širokou škálu atrakcí a vybavení pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *