modelový domek do 1 mil

Modelové dřevostavby do milionu

Kvůli bydlení se rozhodně nemusíte zadlužit na dalších třicet sezon dopředu, existují i různé další varianty, se kterými jistě budete spokojení, a přitom jejich cenovka nebude, ani na dnešní poměry, nikterak závratnou. Pokud máte rozpočet jeden milion korun, neznamená to, že si musíte nutně brát úvěr. Samozřejmě, možnosti nejsou tak pestré jako při lepších finančních možnostech, na stranu druhou, pohodové bydlení pro dva se za takovou sumu už vytvořit jistě dá.

Počítejte raději s menší výměrou vaší dřevostavby

Pokud jste zvyklí na prostorný městský byt, budete možná rozměry dřevostavby s cenovkou pod milion spíše trochu zklamáni. Bohužel, podobný rozpočet je spíše pro metráž jako má garsonka nebo byt dispozice 1+1, určitě se nelze bavit o ekvivalentu klasického čtyř nebo pětipokojového městského bytu.

Také čtete:  Klady a zápory montovaných domů
Modelová dřevostavba do milionu

Nečekejte zázraky, dřevostavba, která bude vyhovovat plnohodnotnému rodinnému životu, bude pochopitelně „o něco dražší“, miliony využijete v tomto případě spíše dva.

Samozřejmě, s milionovým rozpočtem jde o dřevostavbu z kategorie levnějších, podlahová plocha do padesáti metrů čtverečních, přízemní stavba, a nikoliv patrový domek, to vše jsou kritéria, která zde musíte brát v potaz.

Odpovězte si také na otázku, zda chcete hrubou stavbu, jíž společně s rodiči, přáteli nebo sourozenci po víkendech dokončíte – nebo chcete vše na klíč a už se jen stěhovat do nového, podobná odpověď se v cenové hladině projeví snad nejvíce, může jít řádově o stovky tisíc korun.

Také čtete:  Modulové domy jako trvalé bydlení

Máte-li rozpočet, dřevostavby mohou také vyjít i na tři nebo čtyři miliony, tehdy ale půjde o něco skutečně z elitní kategorie, kde nejde o kompromisy, ale spíš luxus se vším všudy. Jako i všude jinde, záleží zde pochopitelně na penězích až v první řadě, proto raději rozvažte, jaké jsou možnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *